Datum: 22.10.2013

Vložil: Martin Hinterholzinger

Titulek: Re: Zlá zelená demagogie v ústech zvláštních křesťanů.


Vážený Jaroslave B., Po důkladném prostudování Vašeho textu si dovoluji konstatovat:

1) Pod Vašim textem chybí celý podpis, měl byste si za svým vyjádřením umět stát, protože jinak se jedná o obyčejný anonym. Měl byste dokázat své jméno sdělit nejen někomu „osobně po vyžádání“, ale všem čtenářům. Pokud své jméno nedoplníte, zvážíme, jestli Váš příspěvek neodstraníme do koše, kam každý anonym patří.

2) Kdybyste si náš web skutečně prostudoval, věděl byste, že nám jde o jednoduchá, věcná a srozumitelná řešení. Nikde nenajdete žádnou pomluvu a už vůbec nejsme zaměřeni proti konkrétní osobě.

3) Členové občanského sdružení by rádi dosáhli takového stavu, aby na území obce byla respektována příslušná legislativa - např. zákon 114/92 Sb.o ochraně přírody a krajiny, zákon 334/1992 Sb. o ochraně zemědělského půdního fondu nebo platný územní plán obce Mnetěš. Domníváme se, že v některých lokalitách obce současná situace není zcela v souladu s citovanými předpisy.

4) Také si nemyslíme, že požadavek maximálně obezřetného a šetrného nakládání s pesticidy je něco, za co bychom se měli stydět. Potřebu ochrany dětí před nežádoucími účinky pesticidů považujeme za normální reakci každého zodpovědného rodiče.

5) Trestní oznámení může podat kdokoliv na kohokoliv, pokud k tomu má pádný důvod.

6) Každý, kdo si naše dokumenty řádně prostudoval, zjistil, že projekt aleje je zcela v souladu s naším zaměřením, a proto pochvala takového činu i Martina Minarčíka je zcela namístě!

7) Z výše uvedeného vyplývá, že se primárně zabýváme problematikou konkrétního území. Cestu k Řípu považujeme za významný krajinný prvek i za přirozenou rekreační zónu naší obce. Jedná se také i o vizitku naší obce. Jak ta vizitka dnes vypadá, to umí zajisté posoudit každý sám.

8) Pokud Vás toto téma skutečně zajímá, rádi se s Vámi k dané problematice osobně setkáme.


S přátelským pozdravem

Martin Hinterholzinger

Přidat nový příspěvek